جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


ملوان نداجا قهرمان این دوره از رقابت ها شد

پنجمین دوره لیگ آبهای آرام آقایان با قهرمانی باشگاه ملوان نداجا به پایان رسید.
پنجمین دوره لیگ آبهای آرام آقایان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، قوا، هیات تهران، هیات نوشهر و پارس پلیمر، پاس، مرزبانی ناجا و ملوان نداجا برگزار شد. هفته چهارم و پایانی این رقابت ها امروز 18 بهمن ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.
قایقرانان در این هفته از رقابت ها در 5 ماده استقامتی به مصاف هم رفتند و چهره نفرات برتر مشخص شد.
در کایاک یکنفره 2000 متر علی آقا میرزایی ار ملوان نداجا اول شد، امین بوداغی از مرزبانی ناجا دوم و امید احمدی از ملوان نداجا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در کانوی یکنفره 2000 متر نبی رضایی از ملوان نداجا اول، کیا اسکندانی از مرزبانی ناجا دوم و هومن کریمی از ملوان نداجا جایگاه سوم را از آن خود کردند.
در کایاک یکنفره 5000 متر فرزین اسدی از ملوان نداجا مقام اول، بابک دربان از مقاومت بسیج دوم و صادق زمانی از مرزبانی نداجا مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره 5000 متر کیا اسکندانی از مرزبانی ناجا اول شد، نبی رضایی و همون کریمی از ملوان نداجا مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.
در کایاک دونفره 5000 متر امیر خانساری و محمدرضا صیاد مومن از ملوان نداجا مفام اول، پوریا شریفی و مسعود شاهپوری از مقاومت بسیج مقام دوم، سجاد فرشچی و سینا زارعی از قوا رده سوم را به خود اختصاص دادند.
بر این اساس در پایان لیگ آبهای آرام بانوان باشگاه ملوان نداجا با 396 امتیاز به صدرنشینی خود ادامه داد، مقاومت بسیج با 346 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و مرزبانی ناجا با 328 امتیاز در رده سوم ایستاد.

 

 

 

 


١٤:١٩ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ عدد : ٦٤٨٣ تعداد نمایش : 270خروج