صفحه اصلي|نقشه سايت
سه شنبه ٠١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1946530
بازدید کنندگان امروز: 921
کل بازدیدکنندگان: 11652898
بازدیدکنندگان آنلاین: 2
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > تایدواتر قهرمان این دوره از رقابت ها شد


نسخه چاپي ارسال به دوست


تایدواتر قهرمان این دوره از رقابت ها شد

پنجمین دوره لیگ آبهای آرام بانوان با قهرمانی باشگاه تاید واتر به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی پنجمین دوره لیگ آبهای آرام بانوان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، جوانان قوا، هیات تهران، تایدواتر و ستارگان قوا برگزار می شود. هفته چهارم و پایانی این رقابت ها امروز 17 بهمن ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.
قایقرانان در این هفته از رقابت ها در 5 ماده استقامتی به مصاف هم رفتند و چهره نفرات برتر مشخص شد.
در کایاک یکنفره 2000 متر آرزو حکیمی از تاید واتر اول شد، ساجده تبریزی و الناز شفیعیان هر دو از مقاومت در رده دوم و سوم قرار گرفتند.
در کانوی یکنفره 2000 متر فاطمه کرمجانی از تاید واتر مقام اول، پریسا محمدزاده از مقاومت مقام دوم و مریم شورگشتی از ستارگان قوا مقام سوم را بدست آوردند.
در کایاک یکنفره 5000 متر کیانا کمال زاده از تایدواتر در رده نخست قرار گرفت، آتوسا خراطی از ستارگان قوا مقام دوم و سما یاسمی از مقاومت مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره 5000 متر پریسا محمدزاده از مقاومت اول شد، مریم شورگشتی از ستارگان قوا و زهرا مطهر از جوانان قوا مقام سوم را از آن خود کردند.
در کایاک دونفره 5000 متر سارا کاظمی و هدیه کاظمی از تایدواتر در رده نخست قرار گرفتند، رسپینا قوی دل و نرجس کارگرپور از مقاومت دوم شدند و نازنین فرزانه و یاسمن رضاسلطانی از ستارگان قوا رده سوم را به خود اختصاص دادند.
بر این اساس در پایان لیگ آبهای آرام بانوان باشگاه تایدواتر با 283 امتیاز به صدرنشینی خود ادامه داد، مقاومت بسیج با 257 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و ستارگان قوا با 195 امتیاز در رده سوم ایستاد.

 

 


١٤:٣٤ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦ عدد : ٦٤٧٩ تعداد نمایش : 203خروج