جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


مسابقات عمان تجربه خوبی در مسیر بازیهای آسیایی خواهد بود

تیم ملی بادبانی کشورمان با 4 سیلور 25 تا 28 دی ماه در مسابقات بین المللی المثنی در عمان شرکت خواهد کرد. این تیم برای حضور در این رقابت ها 3 مرحله اردوی مداوم در بندرلنگه برگزار کرد. سیلورهای کشورمان در کلاس لیزر این مسابقات شرکت خواهند کرد.
مربی تیم ملی بادبانی پیش از اعزام به مسابقات بین المللی بادبانی عمان گفت: تیم ما با ترکیب 4 سیلور با حمایت شرکت مکین دریا به رقابت ها اعزام خواهد شد.
عمار رئوفی اظهار داشت: تمرینات بسیار خوبی با توجه به شرایط آب و هوایی لنگه داشتیم. باید از حمایت هیات قایقرانی بندرلنگه به عنوان میزبان خصوصا سیدمحمود بحرینی و ثبتی زاده مربی هیات قدردانی کنم که نقش بسیار مهمی در انجام منظم تمرینات داشت.
وی سطح مسابقات عمان را بالا دانست و بیان کرد: این رقابت ها چندین سال است که برگزار می شود و کشورها و ورزشکاران خوبی در آن شرکت می کنند. البته هدف اصلی و مهم ما بازیهای آسیایی است و با توجه به اینکه بادبانی نیاز به تجربه دارد، پیش از آن سعی می کنیم در مسابقات تدارکاتی شرکت داشته باشیم.
مربی تیم ملی بادبانی با تقدیر از حمایت شرکت مکین دریا تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش شرکت مکین دریا بادبانی حامی خوبی پیدا کرده است. با توجه به تخصص و علاقه مندی مدیران این شرکت کارها را طبق برنامه پیش می بریم و بسیار خوشحالم که در مسابقات عمان هم مکین دریا به عنوان حامی همراه ما خواهد بود.
عمار رئوفی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم با توجه به اردوهای خوبی که پشت سر گذاشتیم نتایج خوبی در مسابقات عمان بگیریم و زمینه فراهم شود تا تیم قدرتمندی برای بازیهای آسیایی آماده کنیم.

 

 


١٤:٣١ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦ عدد : ٦٤٥٠ تعداد نمایش : 275خروج