جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


اردوی تیم ملی با آرامش و تمرکز بالای بچه ها در قشم برگزار می شود

اردوی تیم ملی کایاک مردان با حضور ایرج اقلیمی سرمربی، انوش عباس مربی و احمدرضا طالبیان، فرزین اسدی، علی آقامیرزایی، بابک دربان، امید احمدی و پیمان قویدل با همکاری هیات قایقرانی و منطقه آزاد قشم در این جزیره در حال برگزاری است.
سرمربی تیم ملی کایاک با اشاره اردوی آمادگی این تیم در جزیره قشم گفت: تمرینات استقامتی و قدرتی هم در آب و پاروزنی و هم با وزنه در قشم شروع کردیم و با توجه به اردوی اول در تهران، شدت تمرینات را اضافه کردیم.
ایرج اقلیمی ادامه داد: در قشم زمان تمرین در آب را بیشتر کردیم تا از موقعیت و شرایط آب و هوایی اینجا به نحو احسن استفاده کنیم.
وی افزود: در هفته سه جلسه بدنسازی و دویدن و نه جلسه تمرین روی آب داریم.
اقلیمی در خصوص تمرینات تخصصی تیم بیان کرد: با توجه به شرایط مناسب قشم بعضی از جلسات تمرینی را در قایق های تیمی انجام می دهیم تا بچه ها تمرینات تخصصی قایق های تیمی را در این فصل انجام دهند و با آمادگی بیشتری وارد تمرینات تخصصی سال بعد شویم.
سرمربی تیم ملی کایاک با اعلام رضایت از شرایط میزبانی جزیره قشم اظهار داشت: همه چیز اینجا مناسب است. امکانات لازم برای اردو و تمرین خوب را کاملا در اختیار داریم و محل تمرین ایده آل است و بچه ها با آرامش و در فضای کاملا متفاوت با تهران تمرین می کنند.
وی افزود: این شرایط باعث شده بچه ها با انگیزه بسیار خوب تمرینات را با تمرکز بالا انجام دهند. مسئولین قشم همه شرایط را برای برپایی یک اردوی مناسب مهیا کردند.
اقلیمی در پایان تصریح کرد: باید از حمایت منطقه آزاد قشم، رئیس تربیت بدنی، هیات استان هرمزگان و هیات جزیره قشم برای آماده کردن شرایط اینجا برای این اردو قدردانی کنم. این همکاری خوب هیات ها موجب شده در فصل زمستان در هوای متفاوت از دریاچه آزادی با امکانات بسیار مناسب اردو داشته باشیم.

 

 


٠٩:٢٤ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦ عدد : ٦٤٤١ تعداد نمایش : 244خروج