جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


آیت الله صفایی بوشهری: زیرساخت های ورزش قایقرانی در استان بوشهر به حمایت بیشتری نیاز دارد/ کمک به ورزش کمک به سلامت جامعه است

اعضای هیات قایقرانی استان بوشهر با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسیون قایقرانی به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، مسئولین، مربیان و قایقرانان هیات قایقرانی استان بوشهر با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با آیت آلله صفایی بوشهری دیدار کردند.
رئیس هیات قایقرانی در این دیدار گزارشی از فعالیت های هیات به امام جمعه ارائه داد و سپس نماینده ولی فقیه در استان رهنمودهایی در خصوص پیشرفت فعالیت هیات قایقرانی به اعضای آن ارائه کردند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار اعضای هیات قایقرانی استان بوشهر و جمعی از ورزشکاران و ملی پوشان بوشهری این رشته، اظهار داشت: استان بوشهر در تاریخ خود دارای شاخص های بسیار قوی بوده که یکی از این شاخص ها، ورزش های آبی بوده است.
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه در استان بوشهر در تمامی رشته های ورزشی استعداد های زیادی وجود دارد، افزود: ورزشکاران استان بوشهر در قبل و مخصوصاً بعد از انقلاب در عرصه های مختلف ملی و بین المللی افتخارات زیادی بدست آورده اند.
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه مردم استان بوشهر بخاطر نزدیکی به دریا، وجود فضای طبیعی و داشتن روحیه و ژن دریا، علاقه خاصی به ورزش های آبی دارند، گفت: در عرصه ورزش های آبی، استعدادهای بسیار خوبی در استان وجود دارد که لازم است با یک مدیریت قوی و ایجاد زیرساخت های لازم و تزریق منابع مالی، به سرانجام برسند و باعث افتخار آفرینی در عرصه های مختلف ملی و بین المللی شوند.
ایشان با بیان اینکه بخش قایقرانی در استان بوشهر بخش موفقی بوده اما متأسفانه از لحاظ زیرساخت شرایط مطلوبی ندارد، افزود: متأسفانه در گذشته به دلیل سوء مدیریت در حوزه ورزش استان، باعث شده که الان در رشته های مختلف زیرساخت های مناسبی نداشته باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ورزش در استان بوشهر عامل اصلی سالم سازی و سالم مانی اجتماعی است، گفت: اگر به ورزش در استان بوشهر توجه نشود دچار افت شدید در تمامی زمینه ها حتی اقتصاد خواهیم شد.
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه تمامی رشته های ورزشی استان دچار کمبود امکانات و زیرساخت ها هستند، افزود: رشته های آبی در استان بوشهر نیازمند دریاچه مخصوص و مکان مناسب، سالن بدنسازی، رختکن و مرکز آموزشی هستند.
ایشان با بیان اینکه در استان بوشهر از جهت منابع مالی مشکلی وجود ندارد اما از جهت مدیریت منابع مالی مشکلات زیادی وجود دارد، اظهار داشت: مسئولین به ورزش کمک کنند، کمک به ورزش کمک به سلامت جامعه است.

 

 


١٠:٠٢ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦ عدد : ٦٣٦٣ تعداد نمایش : 154خروج