صفحه اصلي|نقشه سايت
يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1952518
بازدید کنندگان امروز: 568
کل بازدیدکنندگان: 11692968
بازدیدکنندگان آنلاین: 3
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > 3 طلا، 1 نقره و 1 برنز حاصل تلاش قایقرانان در روز اول فینال


نسخه چاپي ارسال به دوست


3 طلا، 1 نقره و 1 برنز حاصل تلاش قایقرانان در روز اول فینال

در روز نخست رقابت های فینال مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در پاتایا تایلند پاروزنان کشورمان 3 طلا، 1 نقره، 1 برنز، 1 مقام چهارمی و 2 مقام پنجم کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از 13 شهریورماه در پاتایا تایلند در حال برگزاری است. نمایندگان کشورمان امروز در 8 ماده فینال این رقابت ها به مصاف حریفان رفتند و موفق به کسب 5 مدال شدند.
در روئینگ تکنفره سنگین وزن مردان خشایار عباس آبادی صاحب مدال برنز شد. قایقرانان قزاقستان و کره در این مسابقه مدال های طلا و نقره را بدست آوردند.
در روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان مهسا جاور بر سکوی چهارم آسیا ایستاد جاور در این مسابقه پس از قایقرانان چین، قزاقستان و کره قرار گرفت.
در روئینگ دونفره سبک وزن جفت پاروی بانوان نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا صاحب مدال طلا شدند. قایقرانان کشورهای چین و کره در این رقابت دوم و سوم شدند.
در روئینگ دونفره سنگین وزن جفت پاروی مردان سیدمسعود محمدی و بهمن نصیری مدال نقره دریافت کردند. قایقرانان کره و تایلند در این ماده مدال های طلا و برنز را بدست آوردند.
در روئینگ دونفره سنگین وزن تک پاروی بانوان فرحناز عشقی و الیکا افشاری در جایگاه پنجم قرار گرفتند.
در روئینگ دونفره سنگین وزن جفت پاروی بانوان مهسا جاور و پریسا احمدی موفق به کسب مدال طلا شدند. در این ماده پاروزنان کره و تایلند مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.
در روئینگ تکنفره سبک وزن مردان عاقل حببیان در رده پنجم قرار گرفت. 
در روئینگ تکنفره سبک وزن بانوان نازنین ملائی با حریفانی از کره، قزاقستان، هنگ کنگ، اندونزی و سریلانکا رو به رو شد و در نهایت برای دومین سال متوالی صاحب مدال طلا شد. در این رقابت ملائی با زمان 7:18.71 دقیقه رقابت را به پایان رساند و  قایقرانان هنگ کنگ و کره رده های دوم و سوم را کسب کردند.
این رقابت ها فردا 17 شهریورماه با برگزاری رقابت های فینال مواد چهارنفره دنبال خواهد شد.

 

 


١١:٠١ - پنج شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٦ عدد : ٦٢٨٥ تعداد نمایش : 450خروج