صفحه اصلي|نقشه سايت
جمعه ٠١ تير ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1952362
بازدید کنندگان امروز: 707
کل بازدیدکنندگان: 11690909
بازدیدکنندگان آنلاین: 5
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > هم در دونفره و هم چهارنفره با هدف کسب مدال طلا پارو می زنیم


نسخه چاپي ارسال به دوست


هم در دونفره و هم چهارنفره با هدف کسب مدال طلا پارو می زنیم

بهمن نصیری عضو تیم ملی روئینگ تنها با 20 سال سن و در حالی که فقط یک سال و نیم از آغاز فعالیتش در روئینگ می گذرد دومین تجربه مسابقه بین المللی خود را تجربه می کند. وی نشان داده که یکی از استعدادهای جوان قایقرانی کشورمان است و می تواند پشتوانه خوبی برای روئینگ ایران باشد.
ملی پوش تیم ملی روئینگ با اشاره به سطح خوب مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تمرینات خیلی خوب و غیرت و انگیزه بالا موجب شد تا با کیفیت بهتری در دور مقدماتی پارو بزنیم و مستقیما به فینال برویم.
بهمن نصیری که در قایق دونفره و چهارنفره پارو می زند بیان کرد: در هر 2 ماده با اینکه قایق مناسبی در اختیار نداشتیم اما با تلاش دوچندان و غیرت مستقیما به فینال راه پیدا کردیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه تمرینات بسیار خوب تحت هدایت مربی کاربلد جیوگا طوری ما را آماده کرده که در مسابقات کار سختی انجام نمی دهیم. از نظر شرایط روحی و جسمی کاملا مهیا هستیم.
نصیری اظهار داشت: در بدو ورود به تایلند متوجه شدیم که از نظر قایق مشکل داریم و میزبان قایق مناسبی در اختیارمان نگذاشته اما زمان مسابقه دیگر فکرمان را متمرکز رقابت کردیم چون باید با این موضوع کنار می آمدیم و خدا را شکر مسابقه با شرایط خوبی پیش رفت و هم در دونفره و هم چهارنفره به عنوان قایق اول به فینال راه پیدا کردیم.
وی تصریح کرد: در رقابت فینال نیز کار سختی پیش رو داریم اما با تمام توان برای اینکه زحمات خودمان و مربیان به ثمر بنشیند تلاش خواهیم کرد و امیدوارم به یاری خدا بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم.
نصیری در پایان تاکید کرد: امیدوار هستم با دعای خیر همه مردم ایران عملکرد خوبی داشته باشیم و علاوه بر اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان، باعث شادی همه علاقه مندان به قایقرانی شویم.

 

 


١٢:٠٩ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦ عدد : ٦٢٨٣ تعداد نمایش : 340خروج