جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   با حضور سرپرست فدراسیون قایقرانی؛ جلسه کمیته فنی فدراسیون قایقرانی برگزار شد

   

جلسه کمیته فنی فدراسیون قایقرانی به ریاست احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دومین جلسه کمیته فنی فدراسیون قایقرانی با حضور سرپرست و سرپرست دبیری فدراسیون و اعضای این کمیته با موضوع انتخاب مربیان تیم های ملی روئینگ و آبهای آرام برگزار شد.
در این جلسه اعضای کمیته فنی پس از بحث و بررسی مفصل سوابق مربیان مطرح رشته های روئینگ و آبهای آرام سرمربیان این تیم ها را با اولویت بندی اول و دوم انتخاب کردند.
با تصمیم اعضا افشین فرزام به عنوان گزینه نخست سرمربی روئینگ مردان و محمدعلی قرائت به عنوان گزینه جایگزین معرفی شدند. در بخش بانوان روئینگ نیز بهناز مرادخانی به عنوان سرمربی بزرگسالان انتخاب شد.
در بخش آبهای آرام نیز در رده مردان بزرگسالان حسین ملکی اولویت اول و ایرج اقلیمی اولویت دوم، در رده بانوان بزرگسالان سونیا نوری زاد اولویت اول و الهه خوارزمی اولویت دوم، در رده مردان جوانان ایمان پورعزیز اولویت اول و علی جمشیدی اولویت دوم و در رده بانوان جوانان الهه خوارزمی اولویت اول و آرزو پاسلار اولویت دوم شدند.
در این جلسه مقرر شد، در جلسه بعدی کمیته فنی موضوع انتخاب مربیان کانوپولو و اسلالوم مطرح و میزبانی مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا در ایران بررسی شود.
احمد گواری سرپرست، حسین دهقانی سرپرست دبیری، محسن میلاد سرپرست کمیته فنی و مسعود مهدوی نیا، فرحناز امیرشقاقی، مهران قزلباش، مرتضی محرابی، حسین ملکی، ایرج اقلیمی، ناصر صفرخانی، کتایون اشرف، عمران پورعسگرپرست و علیرضا محمدی اعضای کمیته فنی حضور داشتند.

 

 

 


١٥:٥٤ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ عدد : ٦٨٥٦ تعداد نمایش : 395خروج