جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   شگفتی نمایندگان فدراسیون جهانی پس از بازدید پیست المپیک توکیو

   

نمایندگان فدراسیون جهانی کانوئینگ و روئینگ پس از بازدید از پیست های قایقرانی المپیک توکیو شگفت زده شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، فدراسیون جهانی قایقرانی برگزارکنندگان المپیک 2020 توکیو را پس از بازدید از طرح ساخت و ساز پیست های اسلالوم، آبهای آرام و پارکانو تحسین کرد.
با توجه به جدول زمان بندی توسعه و تکمیل پیست های قایقرانی المپیک، این پیست ها تا تیرماه کاملا آماده می شوند.
دبیرکل فدراسیون جهانی کانوئینگ در این خصوص گفت: پس از آخرین بازدیدی که داشتیم می توان تغییرات قابل توجهی در رشد و تکمیل هر دو پیست آبهای آرام و اسلالوم دید.
سیمون تولسون ادامه داد: واقعا می توانیم شکل گرفتن پیست را کاملا حس کنیم و توکیو را خیالی راحت از اینکه پیست ها در سطح خیلی عالی قرار دارند ترک کنیم و ورزشکاران و تماشاگران هم با دیدن این اماکن خرسند خواهند شد.
پیست آبهای آرام المپیک در بندر توکیو ساخته شده و کمتر از 30 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد و پیست اسلالوم در منطقه کاسای و کمتر از 25 دقیقه با مرکز توکیو فاصله دارد.
هر دو پیست پس از بازیهای المپیک و پارالمپیک برای ورزشکاران و علاقه مندان قایقرانی و ورزش های آبی حفظ می شود و یک میراث خارق العاده است.
برای اولین بار فدراسیون های جهانی کانوئینگ و روئینگ برای بازدید از پیست المپیک همراه شدند. البته به گفته مسئولان هر دو فدراسیون این روابط نزدیک خصوصا در مورد برگزاری مسابقات المپیک و کم کردن هزینه ادامه پیدا می کند.
شبیه سازی مسابقات المپیک در بخش آبهای آرام شهریورماه و اسلالوم مهرماه برگزار خواهد شد.

 

 


١١:٣٢ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨ عدد : ٦٩٥٥ تعداد نمایش : 182خروج