جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   مرتضی قاطع رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل: آمادگی میزبانی رویدادهای قایقرانی را داریم/ فعالیت قایقرانی در اردبیل رونق گرفته است

   

رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل آمادگی این هیات را برای برگزاری مسابقات و اردوهای ملی و بین المللی قایقرانی اعلام کرد و گفت: با حمایت استانداری و اداره کل توانایی میزبانی مسابقات و اردوها حتی در سطح بین المللی را داریم و این ظرفیت هم از نظر زیرساخت و هم نیروی انسانی متخصص در استان وجود دارد.
مرتضی قاطع در خصوص فعالیت هیات قایقرانی استان اردبیل اظهار داشت: هیات قایقرانی استان از سال 1379 افتتاح شد و فعالیتش ادامه داشت اما چندین سال ساختمان آن در شورابیل تقریبا بلااستفاده مانده بود. با حضور در هیات ابتدا با هماهنگی و دوندگی بسیار زیاد و با هزینه هایی که انجام شد، ساختمان هیات و تجهیزات مورد نیاز را تکمیل کردیم و اخیرا اسکله بتونی برای ورود به آب نیز ساخته شد و تقریبا امکانات کاملی در شورابیل داریم.
وی ادامه داد: قایقرانی اردبیل رونق گرفته و در حال حاضر در رشته های آبهای آرام، روئینگ و کانوپولو در هیات فعالیت داریم و از زمان حضورم در هیات بر حضور در مسابقات تاکید داشتم. در لیگ کانوپولو تیم داریم، در مسابقات روئینگ و آبهای آرام برگزار شده نیز شرکت کردیم. آخرین مقام قایقرانان استان نیز در مسابقات المپیاد آبهای آرام آقایان در بوشهر با کسب مدال طلا رقم خورد.

وی از برگزاری مسابقات به مناسبت گرامیداشت 9 دی خبر داد و بیان کرد: یک مسابقه پاروکشی برای نونهالان زیر 12 سال در رشته آبهای آرام در بخش پسران برگزار کردیم که 19 ورزشکار در آن شرکت کردند و از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.
رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل در خصوص انتخابات فدراسیون قایقرانی تاکید کرد: امیدواریم هر کدام از مدیران که نهایتا بر سکوی ریاست فدراسیون می نشیند به هیات های قایقرانی توجه داشته باشد و به نظرم شخصی از جنس قایقرانی که با مشکلات این رشته آشنا باشد شایسته حضور در راس فدراسیون است و به رشد و توسعه این رشته کمک خواهد کرد.
قاطع در پایان گفت: ظرفیت خوبی در رشته قایقرانی به کمک استانداری و اداره کل در استان خصوصا در شورابیل و پارس آباد فراهم شده و اردبیل می تواند با حمایت مسئولین میزبان رویدادهای مهم قایقرانی باشد ضمن اینکه در آینده از قهرمانان قایقران این استان بیشتر خواهیم شنید.

 

 


١٤:٣٧ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧ عدد : ٦٨٤٩ تعداد نمایش : 204خروج