جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   علی جمشیدی مربی تیم تهران نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان: از نتیجه مسابقات راضی هستیم / تیم تهران نسبت به سال های گذشته جوان شده است

   

مربی تیم تهران با ابراز رضایت از نتیجه به دست آمده در مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام گفت: امسال تیم تهران نیمی از ورزشکاران خود را نداشت و با توجه به این موضوع نتیجه نائب قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور رضایت بخش است.
علی جمشیدی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: ترکیب تیم تهران نسبت به مسابقات سال گذشته تغییراتی داشت و تعدادی هم به دلیل مشکلاتی نتوانستند در رقابت شرکت کنند. این مسئله باعث شد نسبت به سال های گذشته تیم جوان تری داشته باشیم که نیاز به تجربه بیشتر برای نتیجه گرفتن در رقابت دارند.
وی ملاک انتخاب نفرات استان برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور را تست انتخابی عنوان کرد و اظهار داشت: با برگزاری تست انتخابی استان تهران نفرات برتر را انتخاب کردیم و با تیمی جوان و کم تجربه در قهرمانی کشور شرکت کردیم. به نظرم ایستادن بر سکوی نائب قهرمانی با وضعیت فعلی نتیجه قابل قبولی است و باید از تلاش بچه ها تشکر کنم.
جمشیدی ادامه داد: در حال حاضر هیات تهران در بخش آبهای آرام با برنامه ریزی طولانی مدت برای استعدادهای نونهال و نوجوان و استفاده از مربیان جدید و جوان و ورزشکاران با تجربه در کایاک و کانو در حال پرورش قایقران های جوان برای سال های آینده است و این برنامه ریزی حتما در سال های آینده نوید بخش روزهایی خوبی برای قایقرانی تهران است. مربیان جوان استان تهران می توانند در کنار مربیان تیم ملی حضور داشته باشند و علاوه بر کسب تجربه از نیروی جوانی آن ها استفاده شود.
وی در خصوص برگزاری مسابقات بیان کرد: جا دارد از مسئولین فدراسیون برای برگزاری مسابقات در این شرایط تشکر کنیم. کار دشواری بود که با همت هیات ها و فدراسیون انجام شد و امیدواریم اردوهای ملی نیز به زودی آغاز شود.
جمشیدی تاکید کرد: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور به بچه ها در هیات انگیزه می دهد که تمرینات خود را به صورت جدی تر دنبال کنند. امیدوارم با حمایت مسئولین هیات تیم جوان اما با انگیزه آبهای آرام تهران به زودی در مسابقات لیگ و قهرمانی کشور خودنمایی کند و شاهد روزهای خوب بچه های جوان هیات باشیم.

 

 


١١:٤٣ - چهارشنبه ٥ دی ١٣٩٧ عدد : ٦٨٤٨ تعداد نمایش : 237خروج