جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   مسابقات اسلالوم قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا آغاز شد

   

مراسم افتتاحیه مسابقات اسلالوم قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا با حضور مسئولین فدراسیون قایقرانی و مسئولین استانی، ورزشکاران، مربیان و داوران تیم های شرکت کننده در پیست برگزاری مسابقات در رودخانه کرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات اسلالوم قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا با حضور 9 کشور 9 تا 12 آبان ماه به میزبانی رودخانه کرج برگزار می شود.
تیم های چین تایپه، تایلند، ویتنام، ازبکستان، قزاقستان، هند، لبنان، ترکیه و ملی پوشان کشورمان در این رقابت ها حضور دارند.
مراسم افتتاحیه این رقابت ها عصر امروز 9 آبان ماه با حضور ورزشکاران، مربیان، داوران، مسئولین فدراسیون قایقرانی و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان و استانی برگزار شد.
در این مراسم پس از اهتزاز پرچم کشورهای شرکت کننده، احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی و امیر غفرانی مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز به حاضرین و مهمانان خوش آمد گفتند و با اعلام احمد دنیامالی عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی و نائب رئیس کنفدراسیون قایقرانی آسیا مسابقات رسما آغاز شد.
رقابت های اسلالوم قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا صبح فردا 10 آبان ماه دمو مسابقات و از ظهر با برگزاری مسابقات انتخابی و مقدماتی کایاک و کانوی یکنفره در بخش بانوان و آقایان دنبال می شود.

 

 

 


١٧:٣٩ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧ عدد : ٦٧٨٦ تعداد نمایش : 359خروج